HAKR střešní nosiče, autoboxy a nosiče na tažná zařízení

Informace

HAKR střešní nosiče, autoboxy a nosiče na tažná zařízení Počet produktů: 95

Podkategorie

 • Střešní nosiče na vozy...
 • Nosiče jízdních kol

  Základní střešní nosič Hakr vám umožní rychle a jednoduše přepravit náklad na vašem voze.

 • Nosiče na lyže

  HAKR Vám nabízí pro přepravu lyží jednoduché nosiče lyží s dvojím jištěním proti otevření v základní řadě celokovové a ve vyšší řadě hliníkové, obě řady s možností použití zvyšovacích podložek pro případ, že se vázání lyží dotýká střechy vašeho automobilu.

 • Nosiče na tažná zařízení

  Maximální variabilita nosičů HAKR na tažná zařízení vám umožní přepravit cokoliv, na co jen vzpomenete. Od jízdních kol, přes jakkýkoliv náklad, až po lehké motorky.

 • Příslušenství
 • Střešní boxy

  Boxy HAKR mají současný design, aerodynamický tvar, jednoduché upínání a poslouží vám k přepravě lyží, stanů a ostatních zavazadel.

  Velmi častým doplňkem automobilu, se kterým se na cestách můžeme setkat, je střešní box, který je také hovorově nazýván rakev. Je určen především pro ty z vás, kteří přepravují větší množství zavazadel.
  Střešní boxy v naší nabídce můžete využít pro převoz všech možných zavazadel - ať už jedete v létě pod stan, na návštěvu k babičce či v zimě na hory a nechcete si lyžemi zašpinit vnitřek auta. Střešní box je přesně tím pravým doplňkem pro vás.

  Námi nabízené boxy jsou samozřejmě atestovány pro provoz na pozemních komunikacích, díky čemuž se nemusíte bát žádných problémů. Jsou bezpečné a pomohou vám dovézt váš náklad kamkoli.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 95 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 95 položek