Nesnadná práce

Informace

Slevy

Nesnadná práce Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
 • 1L Vnikající dešťová voda může zapříčinit na zdech vlhké skvrny. Spolu s touto vlhkostí vnikají do zdí i atmosférické nečistoty, čímž se znečišťují fasády. To tvoří dobrou živnou půdu pro plísně a zelené povlaky.

  399,00 Kč
 • 1L Pomocí HG natírání bez broušení se tak dukladne vycistí a odmastí staré nátery a neošetrené plochy, které se ješte musí natrít, že už se nemusí brousit a vy mužete rovnou zacít s natíráním.

  179,00 Kč
 • 500ml Odstranění rzi ze zahradního nářadí, bruslí, šroubů, matek a nářadí lze rychle a jednoduše pomocí přípravku HG odrezovač a to navíc bez náročného broušení! HG odrezovač se velmi pomalu vypařuje, čímž přípravek působí na povrch delší dobu. Díky silnému antikorozivnímu působení přípravku je možné kov ihned po oštření lakovat.

  159,00 Kč
 • 750ml HG "odstraňovač lepidla na podlahy" je obzvláště silný a rychle působící odstraňovač lepidla, který je vhodný pro odstraňování těch nejodolnějších (zbytků) lepidel.

  589,00 Kč
 • 300ml Odstraňuje samolepky, zbytky lepidel, lepící pásky, asfaltové skvrny, olej, rýhy od gumových podrážek a množství jiných problémových a skoro všech podkladů.

  139,00 Kč
 • 500ml HG "odstraňovač rezavých skvrn" odstraňuje rezavé skvrny a jiné skvrny po oxidaci z keramických dlaždic, betonu, mramoru a jiných přírodních kamenů, ale také z kovu a dřeva. Neobsahuje kyseliny a je tudíž absolutně bezpečný pro povrchy jako je mramor, tvrdý kámen, betonový kámen a jiné kameny obsahující soli vápníku.

  559,00 Kč
 • 100ml HG odstraňovač silikonového kytu je speciálně vyvinutý pro velmi snadné odstraňování silikonového tmelu z různých povrchů jako je nerezová ocel, email, sklo, různé druhy plastů, keramické obklady, glazovaná dlažba, přírodní kámen a podobné povrchy.

  219,00 Kč
 • 500ml Již nebudete mít trápení s parním přístrojem a otrhanou tapetou. HG "odstraňovač tapet" je silně koncentrovaný, velmi účinný prostředek, který dokáže rozpustit všechny druhy lepidel na tapety, na základě čehož se všechny druhy tapet od nich snadno oddělí. A to v celých pruzích!

  169,00 Kč
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek