Přírodní kámen

Informace

Přírodní kámen Počet produktů: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
 • 250ml Skvrny v porézních materiálech je často velmi obtížné odstranit. Přípravek HG absorbovač olejových a mastných skvrn z přírodního kamene (HG výrobek 42) dokonale vsákne zbytky olejových či mastných skvrn z podlah, stolů, pracovních desek či stěn.

  299,00 Kč
 • 500ml HG čistič koupelen z přírodního kamene je silně koncentrovaný čistič pro bezpečné a pravidelné čištění mramoru a všech dalších druhu povrchu z přírodního kamene obsahujícího vápník. Tento přípravek účinně odstraňuje odolné nečistoty, jako např. zbytky mýdel, kožní maz a lehké nánosy vodního kamene.

  159,00 Kč
 • 500ml HG čistič náhrobních kamenů důkladně a bez námahy odstraňuje nánosy, špínu a skrvny, vzniklé v důsledku atmosferického znečištění a působením ptačích výkalů, z náhrobních kamenů z mramoru, petit granitu a jiných přírodních kamenů, z omítek a ze zdí.

  169,00 Kč
 • 1L HG čistič s leskem (lesklá péče pro mramorové podlahy) (HG výrobek 37) je koncentrovaný leštící čistič se svěží vůní, vyvinutý speciálně pro pravidelné čištění mramoru a všech dalších druhů podlah z přírodního...

  309,00 Kč
 • 1L HG intezivní čistič (odstraňovac ochrany a lesku) (HG výrobek 40) byl vyvinut speciálně pro rychlé a snadné odstranění mastnoty a přetrvávající nečistoty z mramoru a dalších druhu přírodního kamene s obsahem vápníku, jako je např. travertin, vápenec solnhofen, žula, terrazzo atd.

  209,00 Kč
 • 250ml Mramor je porézní a absorbuje nejrůznější nečistoty. HG ochranná politůra pro přírodní kámen je neviditelný prostředek, který chrání mramor a další druhy vápencového přírodního kamene před vsakováním vody, před skvrnami, nečistotami a vodním kamenem.

  399,00 Kč
 • 1L HG ochranný film s leskem (ochrana a lesk) (HG výrobek 33) je tekutá emulze na bázi polymeru, kterou lze snadno nanášet a která po vyschnutí zanechává lesklou, mimořádně tenkou avšak mimořádně pevnou hladkou ochrannou vrstvu.

  429,00 Kč
 • 500ml HG odstraňovač barevných skvrn z přírodního kamene (HG výrobek 41) snadno odstraňuje skvrny od kávy, čaje, vína, kofoly/coca-coly a jiné barevné skvrny z mramoru a všech dalších podlah z přírodního kamene obsahujícího vápník.

  209,00 Kč
 • 1L HG odstranovač cementových povlaků (HG výrobek 31) je nekyselý a tudíž bezpečne odstraňuje zbytky cementu či vodního kamene z mramoru a dalších druhů přírodního kamene obsahujícího vápník, jako je např. travertin, modrý vápenec. Ale je...

  299,00 Kč
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek