Přístroje

Informace

Přístroje Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
 • 500ml Ve všech varných konvicích se časem tvoří usazeniny vodního kamene a znečištění usazeninami vápníku. HG "čistič a odstraňovač vodního kamene pro varné konvice" je speciálně vyvinutý k tomu, aby bylo možné tyto usazeniny a znečištění snadno a bezpečně odstranit.

  89,00 Kč
 • 550gr Pračka může po nějaké době začít nepříjemně vonět nebo dokonce zapáchat. Příčinou zápachu jsou usazeniny, špína a zbytky (tekutých) pracích prostředků v odtokovém potrubí, filtrech a gumových částech pračky. HG "čisticí prostředek pro odstranění zápachu z pračky" čistí velmi efektivně celou pračku, takže pračka bude znovu čistá a svěže vonět.

  189,00 Kč
 • 550gr HG přípravek proti zápachu v myčce zajistí, že myčka bude vonět příjemně svěže. Myčka může nepříjemně zapáchat v důsledku nánosu tuku, zbytku jídla a mýdla v odpadním potrubí, filtru a gumových těsněních. Tento přípravek účinně odstraňuje takovéto znečištění a zajistí tak na dlouhou dobu, že myčka bude vonět príjemně svěže.

  159,00 Kč
 • 500ml HG odstraňovač vodního kamene pro espresso a kávovary je odvápňovač na bázi kyseliny citrónové, vyvinutý speciálně pro odstraňování vápenaté usazeniny ze všech druhů kávovaru na espreso a kávovarů používajících kávové kapsle.

  109,00 Kč
 • 500ml HG rychloodstraňovač vodního kamene je velmi efektivní přípravek odstraňující nánosy vodního kamene, vyvinutý speciálně pro čištění spirál v horkovodních přístrojích jako jsou kávovary, rychlovarné konvice a pračky nádobí.

  159,00 Kč
 • 200ml Pračky a myčky nádobí se na první pohled zdají být čisté, ale tak čisté zase nejsou. Pri každém praní či mytí se znovu znečišťují, zásadní (často neviditelné) součásti stroje vápnem, mýdlem a nečistotami.

  239,00 Kč
 • 10ks Mletí kávových zrn a příprava kávy tlakem způsobuje, že se ve vnitřním systému a potrubí (plně) automatických kávovarů vytváří usazeniny mastnoty z kávy a olejů.

  159,00 Kč
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek