Oleje

Informace

Slevy

Oleje Počet produktů: 102

Podkategorie

 • Castrol

  CASTROL - společnost s celosvětovou působností vyvíjí motorové oleje a maziva pro širokou škálu aplikací a odvětví - od olejů do automobilů a motocyklů až po speciální průmyslová maziva, která vyvíjí pro námořní těžební průmysl.

  Během více než 115 let průkopnictví v technologiích olejů a maziv, CASTROL vždy při vývoji vysoce výkonných produktů úzce spolupracoval s předními výrobci automobilů.

 • EUROL

  V ČR ne příliš známá, ale v zahraničí oblíbená značka s dobrou pověstí

  Eurol se dodává do více než 75 zemí světa. Nizozemská značka s více než 40letou tradicí se prezentuje jako nezávislý výrobce maziv. To, že jde skutečně o výrobce, nikoliv jen o privátní značku, je při hodnocení produktu důležité. Původních výrobců motorových olejů totiž moc není, velká část značek náleží jen "výrobcům", kteří výsledný produkt namíchají z potřebných surovin, které jim dodá někdo jiný. Eurol v současné chvíli stojí na úplněm počátku tohoto řetězce - sám si produkuje vlastní suroviny. Proto se může pyšnit oním označením "nezávislý výrobce". Díky tomu, že má celou výrobu pod kontrolou, umožňuje zachovávat stabilní vysokou úroveň kvality každé šarže.

  Kvalita prémiové úrovně, srovnatelná s Shellem nebo Castrolem

  Těžko říci, co renomé značky v zahraničí udržuje na tak vysoké úrovni, a přitom v ČR o ní skoro nic nevíme. Možná proto, že to není takový gigant jako podobní výrobci. Možná proto, že nemasíruje dostatečně koncové zákazníky reklamou. 

 • MILLERS OILS

  Lidem, kterým není jedno, co do svého motoru nalévají. Starají se o své auto a chtějí mu dopřát to nejpokrokovější na trhu.

  Millers Oils není o ceně, ale o kvalitě. Kvalitě prověřenou uživateli a ruční, britské práce.

  Vědí, že pouze u Millers Oils mohou lidem zaručit kvalitu a originalitu. Všechny produkty jsou vyvinuty, vyrobeny a baleny v jediném výrobním závodě Millers Oils v Anglii a jedná se tak o originály firmy Millers Oils Ltd.

 • Mobil
 • SHELL
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 102 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 102 položek