Kategorie

Informace

Výrobci

Slevy

  • HFA4502
    HFA4502

    aplikace: Yamaha XV535 Virago

    262,00 Kč 454,00 Kč

Seznam produktů výrobce Castrol

Castrol je předním světovým výrobcem, distributorem a prodejcem špičkových mazacích olejů, plastických maziv a souvisejících služeb pro automobily, průmysl, námořní dopravu, letectví, průzkum ropných nalezišť a těžbu ropy. Společnost má sídlo ve Spojeném království, přímo působí ve více než 46 zemích a zaměstnává přibližně 7 500 pracovníků po celém světě. Téměř na 74 dalších trzích nás zastupují nezávislí distributoři zajišťující místní propagaci a prodej našich produktů. Dodavatelská síť Castrolu se rozprostírá přes 120 zemí, pokrývá 800 přístavů a je do ní zapojeno více než 2000 partnerských distributorů a agentů.

Castrol nabízí maziva prakticky pro veškeré oblasti domácího, komerčního i průmyslového použití. V oboru automobilových maziv (kam patří oleje pro dvou- i čtyřtaktní motocyklové motory a pro benzinové i dieselové automobilové motory) naše produkty zahrnují širokou škálu olejů pro manuální i automatické převodovky, řetězová maziva a vosky, chladicí, podvozkové a brzdové kapaliny, plastická maziva i čisticí a údržbové prostředky. Dodáváme také produkty pro zemědělské stroje, elektrárny, průmysl a námořní dopravu. Všechny naše produkty prošly procesem globální chemické registrace a vyhovují předpisům všude, kde se používají.


- automobilová maziva: vvvinuty pro spotřebitele, dodávky maziv, speciality (převodové oleje, plastická maziva a další doplňkové produkty) a služby pro automobily, motocykly, komerční vozidla včetně nákladních vozů, těžařská technika a zemědělské stroje.


- maziva pro letectví, průmysl, námořní dopravu a energetiku: vyvinuty pro segment B2B, dodávky řešení pro výrobní, důlní, přepravní, letecké, ropné a průzkumné společnosti. Naše globální obchodní působení poskytuje celosvětové zajištění operací, vyšší produktivitu, lepší ekologické vlastnosti produktů a spolehlivé poradenství zaměřené na optimalizaci výrobních procesů našich zákazníků.


Díky 7 vlastním střediskům výzkumu a vývoje se nacházíme na čele technologického pokroku a každý rok připravujeme a testujeme stovky nových produktů. V úzké spolupráci s předními oborovými výrobci automobilů dodáváme širokou škálu maziv určených pro konkrétní provozní podmínky a prostředí. Mnohé naše produkty doporučují a na jejich vývoji spolupracují přední světoví výrobci včetně společností Audi, Ford, MAN, Honda, JLR, Volvo, Seat, Škoda, Tata a Volkswagen, které pak tyto produkty používají ve svých inovovaných pohonných jednotkách.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 48 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 48 položek