EUROL

Informace

EUROL

V ČR ne příliš známá, ale v zahraničí oblíbená značka s dobrou pověstí

Eurol se dodává do více než 75 zemí světa. Nizozemská značka s více než 40letou tradicí se prezentuje jako nezávislý výrobce maziv. To, že jde skutečně o výrobce, nikoliv jen o privátní...

V ČR ne příliš známá, ale v zahraničí oblíbená značka s dobrou pověstí

Eurol se dodává do více než 75 zemí světa. Nizozemská značka s více než 40letou tradicí se prezentuje jako nezávislý výrobce maziv. To, že jde skutečně o výrobce, nikoliv jen o privátní značku, je při hodnocení produktu důležité. Původních výrobců motorových olejů totiž moc není, velká část značek náleží jen "výrobcům", kteří výsledný produkt namíchají z potřebných surovin, které jim dodá někdo jiný. Eurol v současné chvíli stojí na úplněm počátku tohoto řetězce - sám si produkuje vlastní suroviny. Proto se může pyšnit oním označením "nezávislý výrobce". Díky tomu, že má celou výrobu pod kontrolou, umožňuje zachovávat stabilní vysokou úroveň kvality každé šarže.

Kvalita prémiové úrovně, srovnatelná s Shellem nebo Castrolem

Těžko říci, co renomé značky v zahraničí udržuje na tak vysoké úrovni, a přitom v ČR o ní skoro nic nevíme. Možná proto, že to není takový gigant jako podobní výrobci. Možná proto, že nemasíruje dostatečně koncové zákazníky reklamou. 

Zobrazit

EUROL Počet produktů: 30

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 30 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 30 položek