H11

Informace

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Slevy

H11 OSRAM NightBreaker Unlimited +110%

64211NBU

Nový produkt

NOVÁ GENERACE ŽÁROVEK NIGHTBREAKER!

H11 12V  55W, patice PGJ19-2

• až o 110% více světla

• až o 40 m delší světelný kužel

• až o 20% jasnější světlo

Více informací

325,00 Kč s DPH

475,00 Kč s DPH

Více informací

Nová generace Night Breaker Unlimited se vyznačuje především až o 110% vyšší svítivostí oproti klasickým žárovkám, navíc tyto žárovky nabídnou i až o 40m delší světelný kužel a 20% jasnější světlo - vše pro pohodlnou a bezpečnou jízdu.

OSRAM představil nejjasnější halogenové žárovky a xenonové výbojky pro automobily. Halogenová varianta žárovek Night Breaker Unlimited se dočkala dalšího zlepšení a dnes vyzařuje na silnice až o 110 % více světla než standardní halogenové žárovky. Xenonová verze, Xenarc Night Breaker Unlimited, převyšuje standardní výrobky až o 70 %.

Kromě výraznějšího osvětlení silnice přinášejí nové žárovky i další vynikající parametry. Halogenová žárovka Night Breaker Unlimited dosahuje až o 40 metrů delšího světelného kužele a se světlem o 20 % bělejším oproti standardním žárovkám. Xenarc Night Breaker Unlimited osvětlí až o 20 metrů delší plochu a má světlo až o 5 % bělejší než běžné xenonové výbojky.

Vysoce výkonné žárovky, jaké řada Night Breaker nabízí, zajišťují bezpečnou cestu bez únavy a umožňují rychleji a snáze identifikovat překážky a nebezpečná místa na silnici. S bělejším světlem se předměty jeví přirozeněji, ve věrohodnějších barvách, což je významné například u výstražných a informačních dopravních značek.

Porovnání: OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED versus standardní halogenové autožárovky.

OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED (dole): až o 110 % více světla, světelný kužel až o 40 metrů delší a o 20% bělejší světlo oproti standardním halogenovým autožárovkám (nahoře).

2 dalších produktů ve stejné kategorii: