H4

Informace

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Slevy

 • HF148
  HF148

  Aplikace: YAMAHA

  160,00 Kč 207,00 Kč

PHILIPS X-treme VISION 12V H4 +130%

12342XV+B1

Nový produkt

Dopřejte si extrémní výkon

Až o 130 % jasnější světlo

Více informací

225,00 Kč s DPH

350,00 Kč s DPH

Více informací

 • Celá doba životnosti v bezpečí, abyste viděli a byli viděni

  Celá doba životnosti v bezpečí, abyste viděli a byli viděni

  Každá potenciální závada náhradního dílu představuje riziko pro vás a váš vůz. To platí především pro světlomety. Každá porouchaná žárovka světlometu snižuje viditelnost a bezpečí pro vás i okolní dopravu. Žárovka Philips X-tremeVision je optimalizovaná na dlouhou a spolehlivou životnost. Můžete tak vidět a být viděni déle než u kterékoliv jiné žárovky s vysokým výkonem.

 • Výkon znamená více světla a delší životnost

  Výkon znamená více světla a delší životnost

  Autožárovky Philips X-tremeVision jsou vyrobeny tak, aby dosahovaly mimořádného výkonu a vytvářely až o 130 % jasnější světlo bez kompromisů v otázce životnosti. Při 450 hodinách* je životnost žárovek Philips X-tremeVision výrazně vyšší než u konkurenčních řešení v kategorii většího světla. (*Typy H4 a H7 testované při standardním napětí 13,2 V).

 • Jedna z nejjasnějších žárovek: vynikající světelný výkon

  Jedna z nejjasnějších žárovek: vynikající světelný výkon

  Díky optimalizované, mimořádně přesné geometrii vlákna, naplnění plynem pod vysokým tlakem až 13 bar, mimořádně přesnému povrchu a vysoce kvalitnímu sklu UV-Quarz představují světlomety Philips X-tremeVision nový milník v osvětlení automobilů. Jsou navrženy tak, aby dosahovaly dokonalého výkonu a viditelnosti bez kompromisů.

 • Nejbezpečnější silniční světlomety podle zákona

  Nejbezpečnější silniční světlomety podle zákona

  Žárovka Philips X-tremeVision je zdaleka nejbezpečnější, nejsnadnější a nejúčinnější způsob, jak vylepšit světlomety vašeho auta v zákonném rámci. Mají úplnou certifikaci ECE.

 • Výrazně bělejší světlo pro větší pohodlí a bezpečnost

  Jasné bílé světlo (až 3 500 K) je výrazně bělejší než u běžných světlometů. Patentovaná technologie Gradient CoatingTM společnosti Philips vytváří silnější světlo. Můžete si tedy vychutnávat jeden z nejjasnějších výkonů osvětlení a velmi pohodlný zážitek

 • Výjimečná kvalita paprsku a výkon

  Díky kombinaci silnějšího světla a vyšší teploty světla se žárovka Philips X-tremeVision kvalifikuje jako paprsek s jedním z nejlepších výkonů v segmentu halogenů.

 • Ohromný kontrast zaručuje pohodlnou jízdu

  Zvýšená barevná teplota ve světlometech Philips X-tremeVision (k dispozici jako H1, H4 a H7) umožňuje očím lépe zaostřovat a vnímat kontrasty ve větší vzdálenosti. Díky tomu je řízení potmě mnohem pohodlnějším a bezpečnějším zážitkem.

 • Delší dohled a rychlejší reakce díky jasu většímu až o 130 %

  Dokonalé osvětlení je důležité obzvláště, pokud jde o vzdálenost – obvykle dosahuje 75–100 metrů před vaše vozidlo. Automobilové žárovky Philips X-tremeVision výrazně zlepší vaši viditelnost až o 130 % vyšším jasem. To vám pomůže rozeznat překážky a veškerá potenciální nebezpečí

9 dalších produktů ve stejné kategorii: