Home

Informace

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Slevy

PHILIPS X-treme VISION 12V H7 +130%

12972XV+S2

Nový produkt

  • Typ žárovky: H7
  • Napětí: 12 V
  • Spotřeba energie: 55 W
  • Teplota barev: 3700 K
  • Světelný tok: 1500 lm
  • Základna: PX26d
  • Balení obsahuje: 2 ks

Více informací

649,00 Kč s DPH

969,00 Kč s DPH

Více informací

Mimořádný světelný výkon

Halogenová žárovka Philips X-tremeVision je skvělou volbou pro zajištění většího bezpečí a pohodlí při jízdě autem za jakýchkoli světelných podmínek. Silný paprsek produkuje velké množství světla, čímž zlepšuje vaše podmínky při řízení a zajišťuje bezpečnější a pohodlnější jízdu. Oproti klasickým halogenovým žárovkám vyniká efektivnějším svícením a životností 450 hodin.

Vysoce kvalitní křemičité sklo

Automobilové žárovky Philips jsou vyrobeny z křemičitého skla UV, které je pevnější než tvrzené sklo a odolá extrémním teplotám i vibracím, což eliminuje riziko výbuchu. Tento materiál je schopný vydržet silný tepelný šok. Díky funkci zvýšeného tlaku uvnitř žárovky dokáže křemičité sklo UV produkovat výkonnější světlo. A to vám pomůže dobře řídit bez ohledu na to, jak tmavý terén před vámi je.

Technologie patentovaná společností Philips

Užijte si během jízdy světlo jasné jako sluneční svit. Patentovaná technologie Gradient CoatingTM vytváří mnohem jasnější světlo, než jiné světlomety (teplota barvy až 3700 K) a tím zajišťuje maximální pohodlí během jízdy.

Autožárovka PHILIPS H7 X-tremeVision - jasnost světla

Autožárovka PHILIPS H7 X-tremeVision - životnost

Výkon se neměří jen silou

Žárovky Philips jsou sice konstruovány tak, aby poskytovali co největší svítivost, důraz je však kladen i na jejich životnost. Tu poskytují mnohem větší než všechna konkurenční řešení.

Čím dál, tím lépe

Běžné světlomety do aut poskytují řidiči dohled v rozmezí od 75 m do 100 m před automobil. Philips X-treme Vision vám poskytnou až o 45 m větší dohled a tím získáte na reakci až 2 vteřiny navíc.

Autožárovka PHILIPS H7 X-tremeVision - ryhlejší reakce

30 dalších produktů ve stejné kategorii: