Kategorie

Informace

Výrobci

Značky Počet značek: 43

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 43 položek
 • Armor All

  Autokosmetika Armorall

  patří právem mezi nejlépe hodnocené autokosmetiky. Vlajkovou lodí jsou především velice kvalitní ubrousky. Ty jsou určené k ošetření skel, vnitřků vozidel i vnějších částí. Protectant armorall na plasty je dalším tahounem značky. Jeho kvalita je již po několik let neustále na vrcholu.

 • CALIFORNIA CAR SCENTS®

  Intenzivní vůně od americké společnosti California Scents, ekologické, biologicky odbouratelné, vyrobené ze 100% organických přírodních vonných olejů.

 • Castrol

  Castrol je předním světovým výrobcem, distributorem a prodejcem špičkových mazacích olejů, plastických maziv a souvisejících služeb pro automobily, průmysl, námořní dopravu, letectví, průzkum ropných nalezišť a těžbu ropy. Společnost má sídlo ve Spojeném království, přímo působí ve více než 46 zemích a zaměstnává přibližně 7 500 pracovníků po celém světě. Téměř na 74 dalších trzích nás zastupují nezávislí distributoři zajišťující místní propagaci a prodej našich produktů. Dodavatelská síť Castrolu se rozprostírá přes 120 zemí, pokrývá 800 přístavů a je do ní zapojeno více než 2000 partnerských distributorů a agentů.

 • COYOTE

  COYOTE je značkou produktů pro nadšené i běžné motoristy. Naším cílem je přinášet autokosmetiku, provozní kapaliny, čističe a další technické produkty s co možná nejlepším poměrem cena / výkon. Neustále rozvíjíme portfolio produktů tak, abychom nabízeli nejpříjemnější řešení pro hobby ošetřování automobilů. Chceme, aby COYOTE byl pro Vás důvodem se o své auto starat s radostí. Základním principem při vývoji produktů je jejich maximální účinnost a jednoduché použití. Na procesu vývoje a výroby produktů spolupracujeme s renovovanými evropskými i českými producenty aerosolů, provozních kapalin, olejů a ostatních prostředů.

 • EUROL

  Výjimečný přístup této rodinné společnosti k vývoji olejů vychází z vášně ke strojům a neustálé touhy posouvat technologie k dokonalosti. Společnost Eurol působí na trhu již více než 40 let a má zastoupení ve více jak 75 zemích světa. 

 • HG

  Společnost HG, se sídlem v Nizozemsku, se již více než 40 let zabývá výrobou prostředků zaměřených na specializované čištění a vysoce kvalitní ochranu povrchů v domácnostech. Tyto výrobky prodává společnost SON již od roku 1999 pod značkou HG.

 • HIFLO

  HIFLO je součatí společnosti BikeAlert se sídlem v Londýně, kde probíhá vývoj všech produktů. Filtry HIFLO jsou na trhu již od roku 1955 a splňují požadavky OE specifikace.

Zobrazeno 1 – 12 z 43 položek